Phil'in Dehşet Verici Kısa Saltanatı

9.03 TL. Phil'in Dehşet Verici Kısa Saltanatı, tuhaf yaratıkların yaşadığı iki komşu ülkenin, Phil adlı savaş çığırtkanı bir tiran yönetiminde yaptıklarını konu alıyor.

Responsive image
YAZAR
George Saunders
DOSYA BOYUTU
9,91 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9786055060374

PDF formatında Phil'in Dehşet Verici Kısa Saltanatı. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Phil'in Dehşet Verici Kısa Saltanatı kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Saunders'tan modern bir Hayvan Çiftliği hikâyesi"Küçük ülke olmak bir şeydir, ama İç Horner ülkesi o kadar küçüktü ki, aynı anda yalnızca tek bir İç Hornerlı içine sığabiliyordu ve diğer altı İç Hornerlının, ülkelerinde yaşamak için İç Horner'ı çepeçevre kuşatan Dış Horner'da süklüm püklüm sıralarını beklemeleri gerekiyordu."Phil'in Dehşet Verici Kısa Saltanatı, tuhaf yaratıkların yaşadığı iki komşu ülkenin, Phil adlı savaş çığırtkanı bir tiran yönetiminde yaptıklarını konu alıyor. Politik göndermelerle dolu olan hikâye, hem insan doğasındaki açgözlülüğü absürt biçimde veriyor hem de devletlerin iç ve dış politikada sergiledikleri yaklaşımları alaya alıyor.Dünyanın yaşayan en iyi öykücülerinden sayılan George Saunders'tan ülkeler, sınırlar, gücün sömürüsü ve birlikte yaşamı konu alan sivri ve eğlenceli bir novella. "Bu bir hiciv mi? Tam olarak değil. Bilim kurgu mu? Sayılabilir. Ama şu var ki, aynı anda karanlık, endişeli, şaşkın ve güldürücü olabiliyor… Saunders'ın tüm diğer zekice ve çılgınca eserleri gibi Phil de hem yaşadığımız dönemle alakalı hem değil."-The Times-(Tanıtım Bülteninden)İnce Kapak: Sayfa Sayısı: 80Baskı Yılı: 2015e-Kitap: Sayfa Sayısı: 52Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: DeliDolu 


Phil'in Dehşet Verici Kısa Saltanatı, tuhaf yaratıkların yaşadığı iki komşu ülkenin, Phil adlı savaş çığırtkanı bir tiran yönetiminde yaptıklarını konu alıyor.